Polițiștii Secției 2 Poliție Rurală Apahida cer sprijinul populației pentru găsirea unui bărbat în vârstă de 62 de ani, din localitatea Câmpenești, comuna Apahida, județul Cluj. Bobu Sorin a fost dat dispărut de familie după ce a plecat voluntar de la domiciliu în data de 2 iunie 2025 și nu a mai revenit.

Sesizarea dispariției a fost făcută pe 3 iunie, în jurul orei 14:30.

La momentul plecării, bărbatul purta un tricou cu mânecă scurtă, de culoare deschisă, și pantaloni cargo de culoare kaki, cu imprimeu de camuflaj militar.

Bobu Sorin are o înălțime de aproximativ 1,70 metri, cântărește în jur de 60 de kilograme, are ochii albaștri și părul cărunt.

Persoanele care pot oferi informații relevante sunt rugate să anunțe cea mai apropiată secție de poliție sau să sune la 112.

Citeşte şi:

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.