![restrictii de circulatie 2](https://gazetadecluj.ro/wp-content/uploads/2016/08/restrictii-de-circulatie-2.jpg)
Primăria municipiului Cluj-Napoca anunță instituirea unor restricții de circulație miercuri, 19 octombrie 2016, între orele 00.15-15.00.
Restricțiile de circulație, cu ocazia filmărilor pentru filmul artistic ”Hotelul Vampirilor” vor fi instituite pe strada Emile Zola , de la intersecția cu str. Sextil Pușcariu până la intersecția cu Piața Muzeului, cu excepția mașinilor Cantinei de Ajutor Social și Pensiune.
De asemenea, s-a autorizat parcarea carelor de producție pe. strada I.M. Klein, în data de 19 octombrie 2016, între orele 07.00-20.00.